AUSCHWITZ TÖÖTUTELE?

Rummu vangla kirju ajalugu saab veelgi kirjumaks.
Ilmselt mäletate te Rummu vangla kirjut ajalugu. Nüüd lisandub sinna veel midagi, kui viimati oli see autode tootmistehas, siis nüüd tehakse sellest koonduslaager, mis peaks ära mahutama kuni 30 000 koondatud inimest. Kuigi sellest tuleb koonduslaager, siis jääb nimeks ikka Murru vangla.
Summat, mis selle ehitamiseks, avamiseks ja ülalpidamiseks läheb, meile ei avaldatud. Aga saime teada, et koonduslaagri ehituskulud ei tule mitte maksumaksjatelt vaid eraisikult, kes tellis selle ehituse. Maksumaksjad maksavad ainult ülalpidamise kulusid ning prognoosi järgi ei tohiks arved suured tulla.
Rummule ehitatav koonduslaager tuleb kõige moodsama tehnikaga. On ka mõeldud koondatud inimestele ning voodiasemed on kindlasti suuremad kui Auschwitz`is.
Saime jutule ka koonduslaagri tellija Adolfson Higleri, kes kommenteeris seda järgnevalt: "No kindlasti on see parem kui Auschwitz ning ka mugavam. Me toome siia viimase peal võimsad ja samas säästlikud gaasikambrid, mis mahutavad rohkem inimesi kui ükski teine gaasikamber.
Meil saab valida ka erinevate gaaside vahel, mille abil see lõbus retk ette võtta ning rikkamatele on meil ka VIP gaasikambrid, kuhu mahub kuni 7 inimest. Tavalisse mahub aga 350, mis on maksimum arv, mis me sisse lubame. Kui me liiga palju inimesi sisse laseme, siis ei ole kellelgi enam mugav. Me loodame tänu sellele ka Rummu elanikele tööd pakkuda, sest keegi peab ju valvama, et ükski neist ära ei põgeneks.".
Koonduslaagrisse valitakse isikud ise ning kohale viiakse teid vanade diiselrongidega, mille eest küsitakse teilt 12€.

Koonduslaagri ehitus hakkab pihta 01.06.2014 ja peaks lõppema 2016 aasta sügiseks.
Eelmine
UUS ÜLEKÜLA PIMP.
Järgmine
RUMMU PÜHA AUK.

Vastused puuduvad

Email again: