RUMMU ÜKSIKVANEMAD ÜKSIKUKS.

Uue Täisväärtusliku Pere programmi raames hakatakse ajavahemikus 1.-20.detsember üksikvanematelt lapsi ära võtma. Algselt osaleb programmis ainult Lääne-Harju vald ning ülejäänud Harjumaa vallad liituvad jaanuarist.
Loe lisaks

3 AASTAT KADUNUD ALEKSANDRA LEITI MÕRVATUNA.

16. septembri õhtul sai häirekeskus teate, et juhuslikud möödujad leidsid Ämari lähedalt metsatukast surnukeha. Politsei selgitas, et tegu on 2015 aastal Rummus teadmata kadunuks jäänud Aleksandraga.
Loe lisaks

NOLANI UUE FILMI "TENET" VÕTTED RUMMUL.

Hetkel on teada ainult üks asukoht kus Rummul plaanitakse filmida, milleks on endine Rummu vangla ala. Tänavate osas on teada ainult Sireli ja Kooli tänavate võimalik võttepaigana kasutamine.
Loe lisaks

EESTI KAVATSEB MIGRANDID RUMMULE SAATA.

Kui 10.-11. detsembril Marokos toimuval ÜRO rändekonverentsil peaks Eesti allkirjastama migratsioonileppe, siis on valitsusel plaanis Eesti saabuvad migrandid Rummule saata.
Loe lisaks

RUMMU TELIA?

Soovite head ja odavat interneti, aga ei leia kusagilt head pakkumist?
Loe lisaks

RUMMU KARJÄÄRI RALLIKROSS.

21. veebruaril toimuv Rummu Karjääri Rallikross algab suletud vangla ees ja lõppeb selle lähedal, tehes karjäärile ringi peale.
Loe lisaks

AUTOTÖÖSTUS RUMMULE?

Valla nõukogu on otsustanud, et suletava Murru vangla asemel tuleb sinna Žigulide tootmistehas, kus loodetakse tööle saada kuni 95% Rummu elanikest.
Loe lisaks

PILASTAJA RUMMUL?

Rummul on mitmete tunnistajate sõnul pilastaja, kes hiilib väikestele poistele ligi.
Loe lisaks